м. Київ, 01001,

вул. Мала Житомирська,

будинок 16/3, офіс 10

+38 (044) 2273770

+38 (073) 2273770


СУПРОВІД ДЕЛЕГАЦІЙ І ПРИВАТНИХ ОСІБ

У сучасному діловому світі вагому роль займає переговорний процес, зустрічі, проведення ділових переговорів, підписання різного роду договорів, укладення угод. Все частіше однією із сторін виступають зарубіжні партнери. Усний послідовний переклад став невід'ємною частиною ділової активності сучасних компаній, що працюють на міжнародному ринку або прагнуть до розширення свого бізнесу і впливу.

Якщо іноземні делегації або приватні особи стають частими гостями Вашої компанії, тоді Вам не завадить допомога усного перекладача, який зможе супроводжувати Ваших гостей під час їхнього перебування в Україні.

Цей супровід нерідко починається вже біля трапу літака і включає в себе надання послуг перекладу та допомогу в оформленні різного роду документів, проведення зустрічей, пошук необхідної інформації, людей, підписання контрактів, зустрічі з діловими партнерами протягом усього дня. За бажанням і за наявності вільного часу, до Ваших послуг наш гід-перекладач , який зробить візит Ваших іноземних партнерів незабутнім, проведе чудову екскурсію та познайомить з визначними місцями столиці.

Перекладач стає надійним помічником Вашого гостя, при цьому і навички ділового етикету, і зовнішня привітність перекладача, а також його кругозір і професійні вміння сприяють встановленню добропартнерських відносин, роблячи перебування Ваших гостей комфортним і сприяючи загальному успіху запланованих заходів.

Щоб отримати інформацію про цінову пропозицію на цю послугу, будь ласка, надішліть нам форму-запит.