м. Київ, 01001,

вул. Мала Житомирська,

будинок 16/3, офіс 10

+38 (044) 2273770

+38 (073) 2273770


ПЕРЕКЛАД І ЛОКАЛІЗАЦІЯ WEB-САЙТІВ

Інтернет міцно увійшов у наше життя. Він став невід'ємною частиною повсякденної активності, а також головним інструментом успішного бізнесу компаній, охоплюючи практично всі сфери діяльності. З кожним днем з'являються нові механізми і технології та все більше можливостей для ведення бізнесу.

Сайт в Інтернеті вже давно став необхідністю для будь-якої компанії, яка прагне розвиватися і бути успішною. Це Ваша візитна картка, статус і впізнаваність бренду. Це частина іміджу компанії, що створює загальне уявлення про компанію вже при першому відвідуванні. І оскільки основним завданням будь-якого бізнесу, як і раніше, залишається залучення нових клієнтів, Ваш сайт - це ще і платформа для пошуку клієнтів. Зі збільшенням числа користувачів Інтернету в усьому світі, Ваш сайт стає найважливішим інструментом залучення потенційних замовників і, відповідно, ключем до розширення Вашого бізнесу.

Бюро перекладів «ДЖУЛАЙ МОНІНГ» виконає письмовий переклад всього контенту Вашого сайту, включаючи переклад бази даних (інструкцій, каталогів продукції, договорів, специфікацій, публікацій, прес-релізів, новин тощо), переклад графічних елементів, а також здійснить переклад відео- та аудіоматеріалів, за їх наявності.

Бюро перекладів «ДЖУЛАЙ МОНІНГ» виконує локалізацію сайту з урахуванням особливостей культури і мови цільової аудиторії, що, безсумнівно, вимагає значних зусиль і досвіду, але при цьому є необхідною умовою для досягнення поставлених цілей.

Локалізація програмного продукту включає не тільки точний переклад інтерфейсу програми і наповнення, а й збереження всіх функціональних характеристик програми. Першочерговим завданням локалізації є забезпечення підтримки мови і національних стандартів. Для успішного функціонування необхідно врахувати формати часу, дат, прийняту систему вимірювання, відстані, обчислення, роздільників чисел, алфавітне сортування, спрямованість тексту, і багато іншого.

Локалізація ПЗ давно стала невід'ємною частиною міжнародних проектів з автоматизації бізнес-процесів, виробничих потужностей, проектування і сервісного обслуговування комп'ютерних мереж, торгових і офісних комплексів.

Локалізація ПЗ - це шлях до його успіху на локальному ринку.

До Ваших послуг також редакторська правка носіями мови.

Бюро перекладів «ДЖУЛАЙ МОНІНГ» стане Вашим надійним партнером, спрямовуючи зусилля професійних перекладачів і кращих веб-майстрів на створення іміджу Вашої компанії, як у вітчизняному, так і зарубіжному сегменті. Професійний грамотний переклад сайту, безсумнівно, буде сприяти Вашому успіху, пошуку нових партнерів і просуванню Вашого бізнесу.