м. Київ, 01001,

вул. Мала Житомирська,

будинок 16/3, офіс 10

+38 (044) 2273770

+38 (063) 6033397


«ДЖУЛАЙ МОНІНГ»
ПРОФЕСІЙНО, НАДІЙНО, ВЧАСНО

Компанія заснована в 2007 році і з тих пір успішно і впевнено займає своє місце серед професіоналів, маючи досвід, репутацію та ідеальне співвідношення ціни-якості.

Згідно з результатами Національного бізнес-рейтингу України, починаючи з 2011 року, компанія входить в рейтинг кращих підприємств галузі. У 2013 році ми підтвердили цей статус і з тих пір незмінно підтримуємо високий рівень сервісу і якості наших послуг.

Тому нам вже довіряють понад 1500 українських та зарубіжних компаній; станом на сьогодні компанія успішно реалізувала понад 50000 проектів - і це не межа, оскільки ми не зупиняємося в своєму розвитку, йдемо шляхом вдосконалення, і при цьому розвиваємо в собі прагнення завжди бути на висоті.

«ДЖУЛАЙ МОНІНГ» - компанія комплексних лінгвістичних рішень для Вашого бізнесу, яка надає професійні послуги перекладу з/на понад 50 мов світу, забезпечуючи незмінно високу якість, гарантуючи конфіденційність і дотримуючись високих моральних і етичних принципів роботи.

За ОРІЄНТИР нашої діяльності було обрано всемірне задоволення потреб замовника.

ЯКІСТЬ + РЕТЕЛЬНІСТЬ + ПРОФЕСІОНАЛІЗМ = ЗАДОВОЛЕННЯ ЗАМОВНИКА

ВІДПРАВНА ТОЧКА - наше вміння робити свою справу.

ОДИН МАЙСТЕР ЦІННІШЕ ДЕСЯТИ ПОРАДНИКІВ

РУШІЙНОЮ СИЛОЮ цього механізму є постійне прагнення до досконалості і пошук ідеалу, що забезпечується дружніми зусиллями злагодженої команди фахівців найвищого класу.

ПРАВИЛЬНО ОБРАНА МЕТА НА ОСНОВІ ВІРНОГО РОЗРАХУНКУ ЗА ВИРАХУВАННЯМ ПЕРЕДБАЧУВАНИХ РИЗИКІВ = ГАРАНТОВАНИЙ УСПІХ

НАШІ ЦІЛІ:

 • Забезпечення високої якості за розумними цінами
 • Доступність і зручність сервісу
 • Довгострокове та успішне співробітництво

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

 • Команда професіоналів, досвід роботи в професії не менше 10 років
 • Досконале знання специфіки та грамотні відповіді на Ваші питання
 • Готове рішення для Ваших потреб
 • Ідеальне співвідношення ціна-якість
 • Широкий спектр супутніх послуг
 • Зручне розташування в самому центрі столиці, Майдан Незалежності
 • Зручна для Вас форма оплати з можливістю відстрочки платежу
 • Відсутність надбавки за терміновість для постійних замовників
 • Наш Замовник завжди в центрі уваги нашої компанії
 • Вся робота компанії «ДЖУЛАЙ МОНІНГ» спрямована на побудову і підтримку довгострокових партнерських відносин із замовниками та підрядниками, які побудовані на взаємоповазі. Це дозволяє нам надавати якісні послуги за розумними цінами і впевнено підтримувати високий рівень професіоналізму протягом уже не одного десятиліття
 • Нашою компанією напрацьований значний досвід для виконання масштабних проектів, забезпечення тендерів, а також підтримки переговорного процесу і ведення поточної документації в рамках довгострокових контрактів
 • Ми працюємо поза шаблонами. Навіть якщо Ви замовляєте переклад однієї сторінки або документа в нашій компанії, Ви отримаєте персональний підхід, дбайливе і шанобливе обслуговування
 • Ми знаємо, наскільки важливе перше враження, АЛЕ ДЛЯ НАС І ДРУГЕ ВРАЖЕННЯ МАЄ НЕ МЕНШЕ ЗНАЧЕННЯ, тому ми завжди дбаємо про кожного нашого клієнта і дотримуємося принципу виняткової порядності
 • Професійна бездоганність кожного співробітника – невід'ємна складова загального іміджу нашої компанії
 • Дотримання термінів
 • Ми зорієнтовані на довгострокове і тривале співробітництво

«ДЖУЛАЙ МОНІНГ»- це компанія, де Ви завжди зможете знайти рішення будь-якої поставленої задачі.

Наша команда професійних менеджерів і перекладачів, виконуючи завдання, які Ви, наші замовники, нам довірили, незмінно обирає своєю першочерговою метою високу якість наданих Вам послуг. Крім того, кожен з нас переконаний, що в сучасному діловому світі, для якого характерні стрімкий розвиток і постійні зміни, недостатньо просто володіти глибокими професійними знаннями, вміннями і навичками, а потрібно щогодини вдосконалюватися, йти шляхом їх примноження. Проте ми переконані, що сухий професіоналізм, нехай навіть і на дуже високому рівні, можна порівняти з дорогоцінним каменем, краса якого може по-справжньому розкритися тільки після відповідної огранки. Продовжуючи порівняння, зазначимо, що для нас таким огранюванням є моральний обов'язок виконати взяті зобов'язання на високому якісному рівні, в належний термін, при цьому нашим фірмовим стилем спілкування залишається повага до клієнта - це наша перша і обов'язкова чеснота.

Багаторічний досвід роботи в сфері перекладацьких послуг, відмінне знання специфіки, наявність значного технічного потенціалу, залучення до роботи кваліфікованих перекладачів, носіїв мови, редакторів і коректорів, а також вузькопрофільних фахівців із найрізноманітніших напрямів в таких галузях, як економіка і право, фінанси, включаючи фондові і хеджеві ринки, маркетинг, медицина і біологія, наука і культура, мистецтво і спорт, IT-технології та телекомунікації, а також фахівців самого широкого технічного профілю - від тонкої хімії до теплофізики, від комп'ютерних технологій до авіації і космонавтики, а також фахівців з перекладу та обробки літературних текстів, дає нам можливість впоратися з будь-якою поставленою задачею на високому рівні.

В основу діяльності компанії покладено комплексний системний підхід, спрямований на забезпечення бездоганної якості і врахування індивідуальних вимог кожного клієнта.

Таким чином, будуючи нашу співпрацю на принципах взаємної довіри і поваги та пріоритетності Ваших інтересів, віддаючись улюбленій справі всією душею, ми хочемо нашою роботою сприяти розвитку і процвітанню Вашого бізнесу. Ваша довіра - краще визнання нашої роботи.

СПЕКТР ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ ОХОПЛЮЄ:

професійну діяльність в сфері письмового, усного, синхронного перекладу, надання послуг дипломованих, присяжних, акредитованих перекладачів, гідів-перекладачів, носіїв мови, послуги proof-reading і верстки; ми здійснюємо мовну підтримку міжнародних проектів і тендерів, нотаріальний супровід, а також широкий спектр послуг з легалізації документів в Україні і за її межами, витребуванню і оформленню документів фізичних та юридичних осіб, а також послуги адвоката та юристів міжнародного права.

У НАШІЙ КОМПАНІЇ ВИ НЕ ПОЧУЄТЕ ПРО ПРИЧИНИ, А ОТРИМАЄТЕ НЕОБХІДНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗАВЖДИ ВЧАСНО