м. Київ, 01001,

вул. Мала Житомирська,

будинок 16/3, офіс 10

+38 (044) 2273770

+38 (073) 2273770


ЩО ТАКЕ ЛЕГАЛІЗАЦІЯ?

Бюро перекладів «ДЖУЛАЙ МОНІНГ» надає повний комплекс послуг з проведення процедури ЛЕГАЛІЗАЦІЇ та проставлення АПОСТИЛЯ в Україні, здійснюючи письмовий переклад документів дипломованими перекладачами, з подальшим нотаріальним засвідченням, та/або акредитованими і присяжними перекладачами, а також подання документів для їх засвідчення в Міністерство юстиції України, Департамент консульської служби МЗС України, Міністерство освіти, Міністерство охорони здоров'я, консульські відділи посольств іноземних держав на території України, а також за її межами.

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ - це приведення документів у легальну форму, яка відповідає законодавству іноземної держави і визнається державними органами цієї держави.

Процедура легалізації документів фізичних та юридичних осіб в Україні полягає у підтвердженні справжності підпису посадової особи, яка підписала документ, її посади, і печатки уповноважених органів державної влади з метою використання цього документа на території іншої держави.

Легалізовані документи мають юридичну силу на території іншої країни.

В Україні існує ДВА ОСНОВНИХ ВИДИ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ДОКУМЕНТІВ:

  • "АПОСТИЛЬ" і
  • КОНСУЛЬСЬКА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ

Вибір виду легалізації в кожному конкретному випадку залежить від країни призначення документа, тобто країни, в офіційні органи якої він буде наданий.

Легалізація, по суті, виконує таку ж функцію, як і апостиль, але ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ від апостиля:

  • графічним відображенням;
  • переліком країн призначення, для яких документи необхідно саме легалізувати, а не апостилізувати;
  • для виконання процедури легалізації третьою особою потрібна відповідна довіреність, оформлена в належному порядку у нотаріуса .

Увага! Зразок довіреності можна отримати в офісі нашої компанії.